Otevřelo se nejvýše umístěné konferenční centrum v Praze | E15.cz

Otevřelo se nejvýše umístěné konferenční centrum v Praze

V posledních patrech nejvyšší budovy v České republice City Tower se v polovině září otevřelo moderní konferenční centrum. Projekt vyniká jedinečným multifunkčním řešením a nabízí tisíc metrů čtverečních konferenčních ploch společně s cateringovým prostorem určeným pro slavnostní události.

Pohled z výšky 109 metrů na celou Prahu poskytne nejvýše položené a zároveň velmi moderní konferenční centrum. Využití konferenčního centra City Tower je ideální pro organizaci akcí s nejrůznějším zadáním, a to nejen pro firmy v nejbližším okolí Pankráce. „Prostory a služby našeho nově otevřeného centra rádi představíme zástupcům firem, které se zabývají pořádáním konferencí a společenských akcí. Zájemce provedeme jednotlivými sály a seznámíme je s jejich specifikacemi, těšit se mohu na moderní interiér nebo nejnovější audiovizuální techniku. Základem našich služeb je nabídka šitá na míru požadavkům klientů a profesionální přístup managementu,“ uvedl manažer konferenčního centra Josef Cícha.

#####Široká nabídka konferenčních prostor na Pankráci

Zmiňované konferenční centrum City Tower sousedí s dalším konferenčním centrem City v budově City Empiria. Obě centra tak společně nabízejí prostory o velikosti až dvou tisíc metrů čtverečních. Variabilní salonky jsou vhodné pro pořádání kongresů či konferencí, ale také pro organizaci seminářů, školení, firemních prezentací či večírků, módních přehlídek a dalších společenských událostí. Konferenční centrum City Tower má variabilně dělitelné prostory Everest I+II+III a VIP salonek Mont Blanc s celkovou kapacitou až 250 osob. Budova City Tower je vybavena přímým – samostatným – vysokorychlostním výtahem a dostatečným množstvím parkovacích míst. Obě konferenční centra se mohou pochlubit velmi snadnou dopravní dostupností, neboť se nacházejí v blízkosti stanice metra Pankrác.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!