Pavel Scháňka v CB Richard Ellis povýšil | E15.cz

Pavel Scháňka v CB Richard Ellis povýšil

Společnost CB Richard Ellis jmenovala Pavla Scháňku do pozice Associate Director Capital Markets ve střední a východní Evropě. Toto jmenování je prý důsledkem výrazného přínosu, který Scháňka pro společnost od svého příchodu v roce 2005 vykonal.

Pavel Scháňka (31) vedl český „Capital Markets“ tým od roku 2006 se specializací na investiční poradenství, akvizice a prodej komerčních nemovitostí. Předtím než přišel do CB Richard Ellis, pracoval skoro tři roky pro HVB Bank (nyní UniCredit Bank). Kromě toho také získal zkušenosti z oddělení korporátního financování ve společnosti Arthur Andersen.

Svá ekonomická studia zakončil magisterským titulem na Vysoké škole ekonomické v Praze, konkrétně na Fakultě financí, v roce 1999. V současnosti je zapsán na postgraduálním magisterském studiu na University of Reading, kde se specializuje na investice v komerčních nemovitostech. „Pavel Scháňka jasně dokázal, že má veškeré profesionální vlastnosti potřebné k rozvoji našeho mezinárodního Capital Markets týmu v CEE regionu,“ prohlásil Colin Waddell, ředitel CB Richard Ellis pro region CEE (střední a východní Evropa).

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!