Personálie | E15.cz

Personálie

Zdeněk Špaček a Karel Klečka, dva členové pražského týmu poradenské společnosti King Sturge, se stali novými členy RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors, Královského institutu diplomovaných znalců). Členství jim bylo uděleno na základě odpovídající praxe a odborného studia završeného zkouškami.

#####Dva Češi z King Sturge rozšířili řady RICS

Zdeněk Špaček a Karel Klečka, dva členové pražského týmu poradenské společnosti King Sturge, se stali novými členy RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors, Královského institutu diplomovaných znalců). Členství jim bylo uděleno na základě odpovídající praxe a odborného studia završeného zkouškami.

[file:6081:small:left]

Zdeněk Špaček (*1982) je absolventem VŠE v Praze a The Sheffield Hallam University ve Velké Británii. Od roku 2008 pracuje v pražské pobočce King Sturge, kde se věnoval pronájmům komerčních nemovitostí, jejich oceňování a prodeji. Po úspěšném složení výše uvedených mezinárodních profesních zkoušek se stal investičním konzultantem King Sturge. <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

[file:6085:small:left]


<br><br><br><br>

*

#####Jan Petrák řídí činnost Royal Ahrend nejen ve střední Evropě

[file:6082:small:right]

Novým ředitelem společnosti Royal Ahrend pro střední a východní Evropu, Blízký východ a Afriku se stal Jan Petrák (36). Nábytkářská společnost Royal Ahrend patří k TOP 5 největším výrobcům kancelářského nábytku v Evropě. Od roku 2010 tak Petrák zodpovídá za pobočku Ahrend v Německu a v České republice. Z Prahy bude řídit také aktivity Ahrend ve zbytku východní Evropy, v zemích bývalého Sovětského svazu, na Blízkém východě a v Africe. Aktivity v západní Evropě i Americe jsou řízeny z Amsterodamu.

Jan Petrák vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor podniková ekonomika a management. Doposud působil jako ředitel pro strategický rozvoj společnosti TECHO, kde byl zodpovědný zejména za expanzi na zahraniční trhy v rámci střední a východní Evropy. Tuto funkci ve firmě TECHO, jíž je od roku 2008 Ahrend stoprocentním vlastníkem, bude zastávat i nadále.

*

#####Svobodu v čele NAXOS vystřídal Hájek

[file:6083:small:left]

Do funkce ředitele společnosti NAXOS byl jmenován Miroslav Hájek, který v této společnosti pracuje již od roku 2000. Postupně zastával funkci manažera obchodu a ředitele sekce speciálních projektů, specializoval se na provádění rozsáhlejších obchodních transakcí společnosti, mimo jiné na prodeje podniků a jejich částí. Je absolventem Masarykovy univerzity v Brně. Miroslav Hájek nahradil ve funkci Lubora Svobodu, který se nadále v rámci skupiny Naxos věnuje především rozvoji aktivit na Moravě. <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

*

#####Provozním ředitelem Colliersu je Carda

[file:6084:small:left]

Do nově vytvořené pozice provozního ředitele české pobočky Colliers International byl jmenován Bořek Carda (32). V nové pozici bude zodpovědný za kompletní chod české pobočky. Carda vystudoval Fakultu informatiky a statistiky na VŠE v Praze. V současné době studuje mezinárodní účetní program ACCA. Již během studií založil a šest let úspěšně řídil vlastní společnost Myst, zabývající se vývojem informačních systémů. Do Colliers International přišel Bořek Carda v roce 2005 a postupně zde zastával pozici ředitele IT a finančního ředitele.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!