Personálie | E15.cz

Personálie

Na začátku prosince 2009 převzal Udo Schlosser funkci ředitele pražské pobočky banky Berlin Hyp and Landesbank Berlin a bude odpovědný za prodejní aktivity v oblasti financování nemovitostí. Schlosser, který je absolventem magisterského studia v oboru ekonomiky, v ČR už pracoval pro banky Bankgesellschaft, Živnostenskou banku a RHEINHYP.

#####Schlosser ředitelem pražské Berlin Hyp/Landesbank Berlin

Kromě toho vedl od roku 2002 realitní divizi firmy Eurohypo v České republice a na Slovensku. Zástupkyní ředitele pražské pobočky banky Berlin Hyp and Landesbank Berlin bude Jitka Rozprávková.

#####Nový regionální ředitel Bovis Lend Lease

Jan Żyborski se stal novým regionálním ředitelem Bovis Lend Lease pro střední a východní Evropu. V této firmě pracuje od roku 1997 a před jmenováním do funkce působil v pozicích projektového ředitele pro CEE a generálního ředitele pro Bovis Lend Lease Polsko. Jan Żyborski má rozsáhlé zkušenosti ve stavebnictví v zahraničí, kde byl zvyklý čelit požadavkům a tlakům rozsáhlých projektů, jakými je výstavba kancelářských komplexů, obchodních i průmyslových center a také infrastruktury. Vystudoval Sheffieldskou univerzitu ve Velké Británii, kde získal titul stavebního inženýra.

#####Kotrbáček a Kristek partneři C&W

Jan Kotrbáček a Jiří Kristek se od 1. ledna 2010 stali partnery společnosti Cushman&Wakefield. Jan Kotrbáček (33) vede tým pronájmu maloobchodních jednotek v centrech měst. Na této pozici působí od července 2002, do Cushman & Wakefield nastoupil v září 2001. Kotrbáček je jedním ze zakládajících členů sdružení SNMP (Sdružení Nového Města pražského), které sdružuje významné majitele a nájemce v centru města a společně se snaží o zlepšení kvality obchodního prostředí v Praze 1. Jiří Kristek (33), vedoucí pronájmu nákupních parků, pracuje ve společnosti Cushman & Wakefield deset let. Své působení zahájil v oddělení průmyslových nemovitostí, během následujících let začal budovat oddělení zabývající se trhem velkoplošných obchodních jednotek (nákupních parků) jak v ČR, tak na Slovensku.

#####Baumit má nového obchodního ředitele

Do funkce obchodního ředitele společnosti Baumit, předního výrobce a dodavatele zateplovacích systémů, suchých maltových a omítkových směsí a dalších stavebních hmot nastoupil od 1. ledna 2010 Zdeněk Fluxa. Vystřídal Jiřího Kralerta, který na této pozici působil úspěšně třináct let. Jiří Kralert nadále zůstává ve společnosti Baumit jako poradce ředitele. Svou novou funkci bere Fluxa zejména jako osobní výzvu, ve které chce uplatnit své dosavadní zkušenosti z oblasti obchodu a stavebnictví. Zdeněk Fluxa vystudoval Stavební fakultu VUT v Brně. Na předchozím působišti ve společnosti DEKTRADE a.s. zastával pozici ředitele divize systémů ETICS.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!