Po bydlení v „Kasárnách“ roste poptávka | E15.cz

Po bydlení v „Kasárnách“ roste poptávka

Společnost STAVBY a. s. právě v těchto dnech dokončuje developerský projekt Rezidence Kasárna, který nabízí kvalitní bydlení ve 13 bytových domech v blízkosti centra Uherského Hradiště.

I v období krize je po bydlení v této lokalitě poptávka Zájemcům o příjemné bydlení uprostřed zeleně poskytne Rezidence Kasárna 153 bytů o velikosti 60 až 119 metrů čtverečních a 11 rodinných domů. „O naše byty je rozhodně trvalý zájem, prodali jsme už zhruba dvě třetiny bytů. Jde jistě o jeden z nejzajímavějších projektů na Uherskohradišťsku,“ říká marketingová ředitelka společnosti STAVBY a. s. Andrea Turnerová.

Podle jejích slov je projekt velmi dobře situovaný do centra města a v jeho blízkosti je vše, co si rodina k bydlení může přát. Podle jejích slov Rezidence Kasárna nabízí budoucím majitelům unikátní možnost bydlení v mezonetových bytech, které v sobě spojují výhody pohodlného bydlení v bytě spolu s možností využití venkovních prostor pro rodinnou relaxaci - dolní mezonetové byty mají vlastní malou zahrádku před domem, horní byty pak přístup na střešní terasu. Součástí projektu je celkem 172 parkovacích míst, a to formou krytých, garážových či individuálních venkovních stání.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!