Podle M&M Reality realitní krize skončila | E15.cz

Podle M&M Reality realitní krize skončila

V průběhu listopadu dosáhl obrat realitní kanceláře M&M Reality, tedy celková finanční suma prodaných nemovitostí, 33 127 080 korun. Kancelář tak dosáhla druhého nejlepšího měsíčního výsledku v dějinách firmy.

„Je patrné, že řeči o realitní krizi nemají se skutečným stavem na českém trhu už žádnou souvislost. Nejde přitom o náhodný výsledek. Říjen 2010 byl vůbec nejúspěšnějším měsícem v pětileté historii realitní kanceláře, objem prodaných nemovitostí dosáhl částky 1,17 miliardy korun. Signály navíc ukazují, že ani prosinec nezůstane pozadu,“ uvedl Milan Zavadil, spolumajitel realitní kanceláře M&M Reality.

V listopadu realitní kancelář M&M Reality prodala 1035 a pronajala 112 nemovitostí po celé České republice. Mezi nejdynamičtější regiony se zařadily severní Čechy, severní Morava a Praha. Obdobná situace panovala i během října, kdy se realizovalo 1077 transakcí a v čele pomyslného žebříčku úspěšnosti stály regiony severní Čechy, jižní Čechy a Praha. Objem realitních transakcí za období leden až listopad překročil částku 290 milionů korun. M&M hypocentrum zprostředkovalo za prvních 11 měsíců letošního roku úvěry na bydlení ve výši 1,8 miliardy korun.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!