Polští lyžaři kupují krkonošské apartmány | E15.cz

Polští lyžaři kupují krkonošské apartmány

Polští lyžaři zaplnili sjezdovky; zvyšují tak tržby nejen vlekařům, ale rovněž developerům horských apartmánů prodávaných do soukromého vlastnictví. Krkonoše si totiž oblíbila polská vyšší střední třída, která nákup apartmánu na českých horách vnímá jako příhodnou investici.

Mohu potvrdit zájem polských klientů o naše apartmány, říká Jaroslav Vondřička, ředitel developerské společnosti V INVEST CZ, a. s., která loni v lyžařském centru Harrachov dokončila projekt o 100 jednotkách - APARTMÁNY ČERTOVKA. „I když většina Poláků jezdí do hor hlavně v zimě, odpovídáme na řadu dotazů, které se týkají letních aktivit.

Projekt ČERTOVKA tvoří 100 apartmánů o velikosti 33 - 68 m2 a 134 garážových stání. Veškeré apartmány mají balkony či terasu s jižní a jihozápadní orientací s exkluzivním výhledem na skokanské můstky a Čertovu horu. V současné době je prodaných 90 % jednotek.

Developerská společnost V Invest CZ, která za projekty jako Vila Mrázovka získala řadu profesních ocenění, dokončila reprezentativní soubor Vila Park Jinonice na jaře 2007. Další projekty: Zahrady Uhříněves, Děvínské výhledy nad Smíchovem. Aktuálně společnost připravuje bytové projekty v Plzni, Liberci a v Berouně.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!