PPF Real Estate zahajuje administrativní stavbu v Holešovicích | E15.cz

PPF Real Estate zahajuje administrativní stavbu v Holešovicích

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Skupina PPF Real Estate chce letos zahájit stavební práce na projektu Argentinská hvězda v Praze 7. Firma nabídla radnici prostory v tomto objektu jak pro samotný úřad, tak pro polikliniku, městskou policii a kulturní centrum. V atraktivní lokalitě Holešovic vznikne soustava moderních administrativních budov obklopených parkovou úpravou. Argentinská hvězda nabídne až 28 000 čtverečních metrů pronajímatelných ploch, včetně prostor pro obchody a služby a parkovací stání pro 400 vozidel. Dokončení projektu se předpokládá v roce 2014.

„Stavbu zahájíme nezávisle na rozhodnutí radnice Prahy 7. Ačkoli naše nabídka zatím zůstává v platnosti, PPF Real Estate se současně rozhodla zahájit jednání i s jinými budoucími nájemci a nevázat zahájení stavby na rozhodování Městské části Praha 7. Budovy totiž umožní jednoduché a flexibilní uspořádání vnitřních prostor dle individuálních požadavků větších i menších firem,“ uvedl Martin Tuček, investiční ředitel PPF Real Estate zodpovědný za projekt Argentinské hvězdy.

Argentinská hvězda se nachází na spojnici ulic Argentinská, Tusarova a Jateční, tedy v centrální části Holešovic na Praze 7. Na okolních volných plochách je plánovana výstavba nové městské čtvrti s komplexní občanskou vybaveností. Přímý sjezd z Argentinské ulice umožňuje snadnou dostupnost Argentinské hvězdy osobním vozem. V blízkosti je rovněž zastávka tramvaje a výstup ze stanice metra Vltavská. Výhledově se plánuje vybudování dalšího výstupu z metra přímo u Argentinské hvězdy.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video