Projekt Klínovec Meadows nabídne ideální rekreaci | E15.cz

Projekt Klínovec Meadows nabídne ideální rekreaci

Krásná příroda, lyžařské vyžití, golf, lázně a propracovaná skandinávská architektura nového projektu Klínovec Meadows. To jsou nesporné přednosti Krušných hor a tohoto projektu, který přichystal developer Keilberg Meadows, a. s.

Nový projekt se nachází ve středu Krušných hor, které se svojí nabídkou sportovního a relaxačního zázemí hravě vyrovnají populárním horským střediskům v Krkonoších a v lecčems je i překonají. Příroda je zde prý stejně podmanivá jako na Šumavě, v blízkém okolí je několik lázeňských měst, včetně věhlasných Karlových Varů nebo Jáchymova, a nebývalé je i spojení areálu Klínovce s německým Fichtelbergem.

„Právě propojením těchto dvou lyžařských středisek zde vznikne do tří let nový, vzájemně propojený skiareál, který nabídne zájemcům o lyžování až 40 kilometrů prvotřídních sjezdových tratí,“ říká Pavel Velebil z realitní kanceláře Tide Reality, která apartmánové bydlení nabízí. V první fázi tohoto významného projektu by mělo dojít nejprve k pozemnímu propojení sjezdových tratí a do roku 2015 by zde měla být s podporou saské vlády vybudována visutá lanovka spojující dva nejvyšší vrcholy Krušných hor. Vyhlášená golfová hřiště už jen mohou zpříjemnit dovolenou mimo zimní sezonu, stejně tak jako cykloturistika nebo pěší túry.

#####Výhodou je i dopravní dostupnost Krušných hor

#####Velice rozmanitá nabídka bydlení

Nabídka bydlení je rozmanitá a představuje komfortní byty ve viladomech, kde naleznou zájemci několik různých typů a velikostí studií a bytů, a to i včetně mezonetů s oblíbenými galeriemi. Větší dispozice jednotek 3+kk jsou zastoupeny převážně v útulných řadových domech s terasami a užitnou plochou 80 metrů čtverečních, které plně uspokojí poptávku po větším bydlení. Komfort rezidentům projektu Klínovec Meadows zajistí správa areálu, která převezme od vlastníků starosti s úklidem sněhu v zimních měsících, údržbou zeleně či s úklidem apartmánů v případě pronájmu nemovitosti turistům. „Právě pronájem apartmánu může být cestou, jak efektivně zhodnotit nemovitost na horách a pokrýt tak i měsíční provozní náklady nového bytu či domu,“ přibližuje možnosti Pavel Velebil z Tide Reality.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!