Projekt Modřanský Háj získal stavební povolení | E15.cz

Projekt Modřanský Háj získal stavební povolení

Přední realitní a investiční společnost Quinlan Private Golub (QPG) oznámila, že její rezidenční projekt Modřanský Háj získal stavební povolení a jeho výstavba bude zahájena v srpnu tohoto roku.

Přední realitní a investiční společnost Quinlan Private Golub (QPG) oznámila, že její rezidenční projekt Modřanský Háj získal stavební povolení a jeho výstavba bude zahájena v srpnu tohoto roku. Tento projekt nabídne široké spektrum bydlení od bytových domů přes terasové domy, vilové domy až po dvojvily. To vše v blízkosti lesa a několik minut od centra města. První domy budou dokončeny v první polovině roku 2010.

Modřanský Háj nabídne celkem 600 bytových jednotek a celková investice do projektu činí 2,84 miliardy korun. „Získali jsme všechna povolení, a tudíž se můžeme posunout do další fáze projektu Modřanský Háj. Tento projekt vzbudil mnoho zájmu mezi veřejností a v současné době máme již 15 rezervací, což ukazuje, že si je veřejnost jista kvalitou našeho projektu, designem a rovněž technickými podmínkami našich bytových jednotek a domů. V současném ekonomickém klimatu je velmi pozitivní být v takovéto pozici,“ říká Stephen Haigh, ředitel společnosti Quinlan Private Golub pro Českou republiku.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!