Prologis oznamuje nové pronájmy v parku v Úžici u Prahy | E15.cz

Prologis oznamuje nové pronájmy v parku v Úžici u Prahy

Společnost Prologis podepsala dvě nájemní smlouvy v Prologis Parku Praha – Úžice. Jde o 14 800 čtverečních metrů firmě Thimm Obaly a 12 600 m² společnosti VF Czech Services působící v oděvním a obuvnickém průmyslu. Informoval o tom Prologis.

„Prologis Park Praha - Úžice je efektivní rentabilní parcela strategicky umístěná u dálnice D8. Nedávné zlepšení silniční sítě v okolí Prahy a nadstandardní služby spojené se správou nemovitostí, jež poskytuje společnost Prologis, posilují pozici parku jako cenného logistického centra,“ říká viceprezident Prologis pro Českou republiku a Slovensko Martin Polák.

Park Praha - Úžice se sestává ze čtyř budov o celkové rozloze 97 000 m². Celkově parcela nabízí možnost výstavby téměř 170 000 m² distribučních prostor. „V důsledku probíhající restrukturalizace dodavatelských řetězců našich klientů se Úžice stává klíčovou logistickou lokalitou v České republice. Tyto dvě nájemní transakce jsou důkazem toho, že se společnost Prologis rozhodla správně, když v rámci posilování své pozice na českém trhu do tohoto pozemku investovala,“ dodává. Nájemní transakce zvýšily obsazenost portfolia společnosti Prologis v Česku z 91,3 na 93,8 %. Zahrnuje šest distribučních parků v celkem 30 budovách o rozloze 633 000 m².

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!