ProLogis získal významné průmyslové ocenění | E15.cz

ProLogis získal významné průmyslové ocenění

Prestižní průmyslové ocenění od dvou významných evropských realitních publikací obdržela letos společnost ProLogis, největší světový vlastník, správce a developer logistických nemovitostí.

Cena European Green Award odměnila tuto společnost za projekty trvale udržitelného rozvoje a nejlepší ekologickou agendu.

Ocenění společnosti udělily Property Week, jeden z předních realitních časopisů, a německá publikace Immobilien Zeitung během letošního předávání cen European Property Awards na veletrhu Expo Real, který proběhl na počátku října v Mnichově. „Během posledních několika let jsme tvrdě pracovali na tom, abychom našemu programu trvale udržitelného rozvoje dali pevnou formu,“ řekl Gary Anderson, prezident ProLogis pro Evropu a Střední východ. Podle jeho slov je nyní možné prohlásit, že ProLogis dosáhl v tomto směru značného pokroku a i nadále se bude snažit tento program zdokonalovat.

„Našimi prioritami jsou ekologický provoz, snížení emisí uhlíku a minimalizace celkového dopadu na životní prostředí.

Ocenění za ekologický provoz, které jsme získali, je dokladem toho, že jsme se vydali správným směrem, a dalším povzbuzením pro naše zaměstnance, pro které je úspěch v této oblasti velmi důležitý,“ dodal Anderson. Ocenění European Property Awards se každoročně udělují realitním společnostem v různých kategoriích. Vítěze vybírá stočlenná porota složená z odborníků v oblasti nemovitostí, kteří hodnotí společnosti za jejich aktivity na trhu během prvního pololetí.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!