První byty v Letňanech budou dříve | E15.cz

První byty v Letňanech budou dříve

Rychlým tempem pokračuje výstavba první etapy bytového projektu Barevné Letňany v Praze. V prvním ze tří objektů rezidenčního souboru, Červeném domě, byly na konci prosince dokončeny všechny základní práce - ve značném časovém předstihu oproti harmonogramu výstavby.

Podle současného tempa stavebních prací bude projekt dokončen o tři měsíce dříve. Developerem projektu je společnost Trigema Development s.r.o. Oproti původně plánovanému termínu dokončení objektu v září 2009 se zřejmě podaří výstavbu ukončit už v červnu.

#####Pomohlo dobré počasí

Stavba objektu se urychlila, přálo nám dobré počasí, a tak objekt kolem Vánoc získá své charakteristicky červené vnější omítky,“ říká zástupce developera Jiří Hyka. Právě na červen se nyní plánuje kolaudace objektu. Následně bude probíhat předávání jednotlivých bytů budoucím majitelům a jejich stěhování. „První obyvatelé se tedy budou moci do nových bytů přestěhovat již v červenci příštího roku a strávit letní měsíce v novém,“ doplňuje Jiří Hyka. Červený dům nabízí celkem 94 bytových jednotek. V prodeji je dnes pouze několik posledních bytů. V září 2008 se rozeběhl i prodej druhé etapy, Žlutého a Modrého domu. Své majitele už mají první byty i z této etapy.

#####Bonusem dobrá dopravní dostupnost

Velkým bonusem pro bydlení v bytovém souboru Barevné Letňany je jeho výborná dostupnost a občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti objektů jsou tři mateřské a základní školy, Městský úřad, Obchodní centrum Letňany a Aquapark. Jednu stanici autobusem nebo osm minut chůzí je vzdálena nová stanice metra C, terminál MHD a hlavní dopravní tahy. Developer Trigema pokračuje v úspěšné kombinaci příjemné architektury a dispozic s cenou. „S každým novým klientem se potvrzuje, že Letňany jsou ideálním místem pro mladé páry i rodiny. Náš projekt urbanisticky doplňuje stávající výstavbu, přičemž pamatuje na množství zeleně a míst pro relaxaci dospělých i aktivity dětí. Těch totiž bude v Barevných Letňanech skutečně dost,“ říká Marcel Soural, generální ředitel společnosti Trigema, jež důraz na příjemný parter dokázala už ve svých starších projektech bytových domů v Roztokách, v Praze - Radotíně, v Jinonicích a v Nové kolonii ve Stodůlkách.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!