První etapa Královského bydlení končí | E15.cz

První etapa Královského bydlení končí

Již v únoru skončí výstavba první etapy projektu Královské bydlení ve Slaném. Hotovo tak bude 15 domů, jejichž výstavba započala před osmi měsíci.

Navzdory mnohým zlým jazykům, které tvrdí, že o developerské projekty je stále menší zájem, Královské bydlení je již v tuto chvíli, před dokončením, prodáno z 80 procent,“ říká Tomáš Kučera ze společnosti Original Reality, která je výhradním prodejcem zdejších domů.

Podle jeho slov se v tomto areálu nyní připravuje II. etapa projektu, což je rekonstrukce historické přádelny na luxusní byty. „Přestože se jedná o byty na vysoké úrovni, cena za metr čtvereční se bude pohybovat překvapivě nízko. Projektem dokazujeme, že Královské bydlení lze pořídit za skutečně rozumné ceny,“ pokračuje Kučera. Nejvýznamnějším investičním krokem ale bude IV. etapa Královského bydlení, která se „přesune“ ze Slaného do obce Drahelčice v Praze-západ. Zde se připravuje s developerem nový urbanistický celek 108 rodinných domů a 220 bytů. Celý projekt vyjde developera, společnost VACCO-Invest, na 1,5 miliardy korun.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!