První etapa projektu ve Strančicích skončila | E15.cz

První etapa projektu ve Strančicích skončila

V rezidenčním projektu Zahrady Strančice východně od Prahy skončila první etapa výstavby. Do šesti viladomů s celkem 18 byty se stěhují první obyvatelé. V projektu je v dalších etapách naplánováno celkem 72 viladomů, každý se třemi bytovými jednotkami.

Investorem a developerem je společnost Condix Investment, architektonický návrh pochází z dílny studia Residence+Architectural Group. „První etapa skončila přesně podle plánovaného harmonogramu na konci srpna. V okolí projektu je rovněž připraveno 56 samostatných pozemků určených pro stavbu rodinných domů s veškerými sítěmi a příjezdovými komunikacemi. Na velké části z nich se staví a v některých nově postavených rodinných domech se už bydlí,“ řekl Miloš Červenka, obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny.

#####Viladomy s třemi bytovými jednotkami

Každý z viladomů projektu Zahrady Strančice obsahuje tři bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 3+kk a ploše od 43 do 78 metrů čtverečních. K většině z nich náleží balkon nebo terasa, k přízemním předzahrádka. Součástí každého bytu je také parkovací stání. Uzavřený areál na lichoběžníkovém půdorysu skýtá potřebné soukromí a bezpečí. Vnitroblok mezi domy vyplní zeleň a bude obyvatelům sloužit jako odpočinková zóna.

K bezpečnému bydlení také přispívá vybudování veškeré komunikace včetně pouličního osvětlení a chodníků. Projekt se nachází východně od Prahy v obci Strančice v obytné zóně Čečeravka. Bydlení v sobě snoubí výbornou dopravní dostupnost, krásnou přírodu okolní Mnichovické pahorkatiny a kompletní občanskou vybavenost od škol až po obchody přímo v obci. Centrum obce je v docházkové vzdálenosti.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!