PSJ připravilo bytový projekt v Jesenici u Prahy | E15.cz

PSJ připravilo bytový projekt v Jesenici u Prahy

Realizaci developerského projektu PSJ v Jesenici u Prahy v lokalitě Na Šátalce již nic nebrání. Záměr společnosti Byty Jesenice, s. r. o., získal pravomocné územní rozhodnutí na obytný soubor, který celkem nabídne 140 bytů. Od září je v nabídce prvních 32 bytů ve čtyřech viladomech.

Zděné viladomy nabídnou bytové jednotky v dispozicích 1+kk, 3+1 a 4+1. V okolí domů vznikne příjemná parková úprava a dostačující počet odstavných parkovacích stání náležejících k bytovým jednotkám. „První etapa výstavby bude zahájena na jaře příštího roku a noví majitelé by se měli do svých bytů nastěhovat do Vánoc 2012. Cílem projektu je vytvoření moderního a příjemného bytového komplexu, v blízkosti přírody a dostatkem prostoru pro budoucí obyvatele. Nabízíme bydlení s maximální občanskou vybaveností obce Jesenice a velmi dobrou dostupností do hlavního města,“ zdůraznil Pavel Tošovský, projektový manažer Divize development PSJ. Lokalita bude dopravně napojena na ulici Vídeňská, od které je odstíněna stávající zástavbou rodinných domů a objektem restaurace s bowlingem.

Řešení nově vzniklé křižovatky bude ve formě kruhového objezdu. Umístění projektu tak nabízí komorní prostředí s komfortním napojením na hlavní komunikaci do centra Prahy, s níž má obec velmi dobré spojení též pomocí integrovaného systému příměstské autobusové dopravy. V obci Jesenice se nachází veškerá občanská vybavenost. „Projekt v lokalitě Na Šátalce systematicky připravujeme již od roku 2008. Díky časovému prostoru jsme ho mohli postupně optimalizovat tak, aby maximálně uspokojoval současná očekávání zákazníků,“ dodal Pavel Tošovský.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!