PSJ připravuje ve Stodůlkách projekt Byty Hůrka | E15.cz

PSJ připravuje ve Stodůlkách projekt Byty Hůrka

V pražských Stodůlkách se schyluje k zahájení výstavby nového developerského projektu PSJ, jenž ponese název Byty Hůrka. Bytový dům, jak název napovídá, vyroste v blízkosti stanice metra Hůrka, a nabídne 117 bytů ve třinácti podlažích. Start jeho výstavby je plánován na červen letošního roku, přičemž od března 2011 bude možné tyto atraktivní byty zakoupit či rezervovat.

Nový bytový dům se bude skládat ze dvou výškově i hmotově odlišených částí, které spolu budou tvořit neoddělitelný celek propojený společnými podzemními garážemi. Na zastavěné ploše 1863 metrů čtverečních vyroste 117 bytů s celkovou rozlohou 7045 metrů čtverečních. Pouze šest bytových jednotek bude mít dispozice 1+kk, bytů 3+kk bude 37 a převažovat bude dispozice 2+kk – celkem půjde o 74 bytů. Ve třech podzemních podlažích vznikne 118 parkovacích míst a nezbytné technické zázemí. Konstrukčně půjde o železobetonový monolitický skelet. Stavba předpokládá dokončení v říjnu 2012.

Velkou předností projektu Byty Hůrka je jeho umístění. Do 300 metrů od pozemku zde rodiny naleznou veškerou občanskou vybavenost a zdravotnické zařízení. Ocení blízkost metra, centra Stodůlek, škol, přírody v podobě Centrálního parku, sportoviště nebo obchodních domů Kaufland a XXXLutz. V základním vybavení bytového domu je nastaven vysoký kvalitativní standard vnitřního vybavení a systém klientských změn orientovaný na potřeby zákazníka. To vše za příznivou cenu kolem 43 tisíc korun bez DPH za metr čtvereční.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!