PSJ staví v Tunisu rezidenční komplex | E15.cz

PSJ staví v Tunisu rezidenční komplex

Stavební společnost PSJ navazuje na úspěšně dokončený projekt rozšíření přístavu „La Goulette“ a rozšiřuje seznam svých aktivit na tuniském trhu. Ve spolupráci s firmou M. F. M. Tourism, Hotels and Resorts and Developer zahájila stavbu dalšího zajímavého projektu s názvem „Sea World Residence“.

Jedná se o výstavbu rezidenčního turistického komplexu na břehu Středozemního moře v tuniském městě Hammamet. Na ploše takřka 120 tisíc metrů čtverečních vznikne 187 čtyřlůžkových a 382 šestilůžkových apartmánů včetně komerčních prostor, potřebných parkovacích ploch a náležitého zázemí. Vybudovaný areál bude navazovat na komplex Hotelu Bousten Club. „Příprava území a demoliční práce již proběhly, vlastní výstavba nových objektů a celého zázemí předpokládá třicetiměsíční lhůtu výstavby. Cena díla bez DPH přesáhne 56 milionů eur,“ uvedl ředitel Divize export PSJ, a.s., Jaroslav Jirkovský.

Financování projektu zajišťují exportní úvěry z České republiky. Investor, kterým je společnost ze skupiny G. M., firma M. F. M. Tourism, Hotels and Resorts and Developer, tímto záměrem rozšíří své stávající služby v oblasti turistického sektoru. Významná část stavebních dodávek a řemesel bude zajištěna ze strany českých dodavatelů, kteří budou spolupracovat s místními firmami.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!