Ráj nemovitostí slaví výročí unikátní 3D prezentací | E15.cz

Ráj nemovitostí slaví výročí unikátní 3D prezentací

Změníme váš pohled na reality. S novým reklamním sloganem, opřeným o revoluční systém prezentace bytů a domů, vstupuje do plnoletosti jedna z předních tuzemských realitních kanceláří Ráj nemovitostí. Za osmnáct let působení na domácím trhu nemovitostí zprostředkovala přes osm tisíc realitních transakcí.

Významné výročí je však podle ředitele kanceláře Marka Unčovského i důvodem pro inovaci způsobu prodeje: „Proto jsme získali exkluzivní právo využívání trojrozměrné prezentace pro realitní trh. Divák nepotřebuje speciální brýle, a přitom se mu vybraný byt nebo dům ukáže zcela plasticky. Jde o skutečně převratný způsob 3D reality show.“ S ohledem na revoluční charakter této špičkové technologie se tým Ráje nemovitostí vydá z kamenných kanceláří v Praze, Brně, Příbrami a Ostravě rovnou mezi potenciální zákazníky. V průběhu října a listopadu bude nová prezentace nemovitostí, umožňující virtuální vnímání prostoru zvolené jednotky prostřednictvím TV obrazovky, představena návštěvníkům vybraných obchodních center v Praze a v Brně.

#####Barvitý popis dnes už nestačí

„Cítíme každý den na desítkách obchodních schůzek, že lidé poptávající bydlení v developerských projektech vyžadují více než jen vizualizace nebo barvitý popis. Přesně to 3D reality show, hrající si navíc prostřednictvím vizuálních efektů s emocemi diváka, umožňuje,“ dodává Marek Unčovský. Podle vedení realitní kanceláře Ráj nemovitostí je zřejmá změna formy prodeje bytů i domů. Velkou výzvou je tzv. staging, tedy částečné zařízení prodávané nemovitosti včetně atraktivních vizuálních prvků. S tím souvisí také 3D reality show, která umožňuje zcela nový pohled na prostor. Diváci a potenciální kupci přitom k technologii mají blízko – zařízení je velmi podobné oblíbeným rozměrným plazmovým obrazovkám.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!