Realit, romantik a kvalitní renovace | E15.cz

Realit, romantik a kvalitní renovace

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Více než tři roky jste byli zvyklí vídat na tomto místě tvář šéfredaktora Tomáše Johánka. Za tu dobu se časopis výrazně proměnil – a je třeba upřímně říci, že k lepšímu! Magazín REALIT si získal uznání mezi odbornou veřejností a nabízí dnes opravdu cenné informace z realitního i stavebního trhu, které v jiných časopisech nenajdete. Za to patří Tomáši Johánkovi uznání a dík!

Vážení čtenáři!

[file:12191:small:right]

Jako nový šéfredaktor se tak nacházím v nelehké pozici: vždycky se snáze zlepšuje to, co bylo špatné… Ale je to výzva! Mým úkolem bude využít svérázný mix svého profesního vybavení (pedantství, romantický rozlet, právnické vzdělání a dlouholetá redakční praxe ve stavebních titulech) k tomu, abych nejen udržel odbornou úroveň titulu, ale navíc ho posunul směrem k vyšší čtenářské atraktivitě.

Nepřišel jsem bořit, nýbrž tvořit. Na pevných základech chci dále stavět. Nebude to nový dům. Bude to kvalitní renovace.

Totéž by mělo platit o webových stránkách Realitu, kterým se nadále bude naplno věnovat odborník – Tomáš Johánek! Jste-li příznivci aktuálních zpráv i původních autorských článků na webu, nezapomeňte na www.realit.cz. S vámi všemi se pak těším „na sečtenou“ opět za měsíc zde.

*Vít Straňák, šéfredaktor*

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video