Realitní projekt roku 2012: pro veřejnost opět Čakovický park | E15.cz

Realitní projekt roku 2012: pro veřejnost opět Čakovický park

V rámci Realitního kongresu byly 1. 11. 2012 v prostorách Clarion Congress Hotelu Prague vyhlášeny výsledky prestižní soutěže Realitní projekt roku 2012 (Czech Real Estate Awards). Na základě hlasování veřejnosti získal cenu Nejlepší projekt v ČR projekt rodinného bydlení Čakovický park od společnosti M&K Development, cenu odborné poroty a architektů získala Aura Praha - Statenice developerské společnosti Manghi Czech Republic.

Projekt Čakovický park u veřejnosti zvítězil již v roce 2011, v letošním roce se ocenění týká jeho druhé fáze, budov s názvy Lilie a Mateřídouška. Kromě propojení se zámeckým parkem a přímého kontaktu se zelení se o tomto projektu v poslední době mluví i díky interiérovému designu a spolupráci s designérkou Simonou Fritz, známou z televizního pořadu Jak se staví sen.
Projekt Čakovický park u veřejnosti zvítězil nad 100 dalšími nominovanými rezidenčními projekty rodinných či bytových domů z celé České republiky.

„Potvrzení vítězství z loňského roku je pro nás signálem, že přidanou hodnotu, kterou našim klientům nabízíme, veřejnost skutečně oceňuje, ať se jedná o množství zeleně v okolí či důraz na kvalitní dispozice bytů a interiérový design,“ říká Ing. Ivan Ševěček ze společnosti M & K Development.

88 bytů z projektu Čakovický park je již prodáno, další na nové majitele čekají. I přes vysokou kvalitu bydlení se ceny bytů v tomto projektu pohybují již od 38 000 Kč/m². „Potvrzuje se, že lidé skutečně hledají kvalitu a záleží jim na tom, kde budou jejich děti vyrůstat,“ dodává Ševěček.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!