Remax je nejlepší realitní franšízou na světě | E15.cz

Remax je nejlepší realitní franšízou na světě

Společnost RE/MAX se opět umístila na prvním místě v kategorii realitních franšízových společností v každoročním žebříčku časopisu Entrepreneur magazine. RE/MAX je tak historicky první firmou, které se podařilo tohoto umístění dosáhnout již devátý rok za sebou. Nejbližší konkurent v oboru, společnost Keller Williams, se umístil až na vzdáleném 71. místě.

V Všechny společnosti jsou hodnoceny podle stejných kritérií. Těmi nejdůležitějšími jsou finanční síla a stabilita, velikost firmy a míra jejího růstu. Dále je brán v úvahu počet let na trhu, délka fungování franšízového systému, zřizovací náklady, vedení sporů, procento ukončených smluv a finanční možnosti. Všechny tyto faktory jsou dosazeny do speciálního vzorce (Franchise 500 formula) a každá společnost tak získá souhrnný výsledek, podle kterého je určeno pořadí.

„Prvenství, jehož RE/MAX dosáhl i v tomto roce, si velice vážíme. Ukazuje naši sílu, stabilitu a záruku kvality poskytovaných služeb. Spolupráce se společností RE/MAX přináší benefity každému - majitelům franšíz, obchodním zástupcům i zákazníkům, kteří se mohou vždy spolehnout na ty nejlepší profesionální rady a asistenci při každé nemovitostní transakci. V současné době to dokazuje nebývale vysoký počet zájemců o naši franšízu. RE/ MAX totiž v této nejisté době poskytuje jistotu silné značky,“ řekl marketingový ředitel společnosti RE/MAX Czech Republic, Petr Bárdoš. Na českém trhu se rozrůstají řetězce nadnárodních realitních kanceláří a pobočkové sítě tuzemských firem, které vytlačují malé obchodníky s nemovitostmi. Největší je původem americký franšízový řetězec RE/MAX, který působí na českém trhu od roku 2005. Od té doby zde otevřel již 110 kanceláří a stal se největší realitní sítí na českém trhu.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!