Residence Hermitage nepodlehla recesi na rezidenčním trhu | E15.cz

Residence Hermitage nepodlehla recesi na rezidenčním trhu

Jen po 12 měsících od zahájení prodeje developerská společnost Red Group úspěšně prodala všech 22 bytů v Residenci Hermitage. Historická secesní nemovitost rekonstruovaná za 245 milionů korun představuje první rezidenční projekt developera.

[file:6046:small:right]

Bývalá budova tiskárny situovaná na rohu ulic Svobodova a Na Děkance v Praze 2 je zároveň i sídlem čtyřhvězdičkového hotelu Park Inn Prague a obchodu s potravinami Tesco Expres. Prodejní ceny bytů si zachovaly svou hodnotu nastavenou před začátkem krize. „Od začátku jsme měli v úspěch našeho projektu plnou důvěru i přesto, že ekonomická situace v loňském roce byla pro rezidenční sektor velmi obtížná. Jedinečná lokalita, historický charakter nemovitosti a služby sousedního hotelu jako přidaná hodnota se prokázaly být atraktivním spojením,“ uvedl Seth Marks, vedoucí prodeje a leasingu ve společnosti Red Group.

#####Těsné sousedství bývalého kláštera

Rozloha bytů v Residenci Hermitage se pohybuje od 55 do 220 metrů čtverečních a dispoziční řešení je od 2+kk až po velkorysý 6+kk střešní mezonet. Byty z velké části disponují balkonem nebo terasou, přízemní jednotky poskytují přímý vstup do soukromé zahrady. Většina bytových jednotek byla předána novým majitelům a první z nich se již nastěhovali. Residence Hermitage je zároveň zajímavě umístěna v těsném sousedství Vyšehradu a kláštera Na Slovanech (Emauzy). Centrum města je snadno dostupné MHD.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!