Retail Park Trutnov otevírá v listopadu | E15.cz

Retail Park Trutnov otevírá v listopadu

Plochou největší retail park z portfolia investorské a developerské společnosti CPI Group otevře v listopadu v Trutnově. Obyvatelé města i okolních obcí získají pestrou nabídku sortimentu, snadnou dopravní dostupnost i velkokapacitní parkování. Oznámila to CPI Group.

CPI Group zahájila výstavbu již před rokem. Areál s obchodní plochou 22 000 čtverečních metrů leží v severní části města u výjezdu na Vrchlabí a Pec pod Sněžkou, v sousedství městských částí Horní Předměstí a Dolní Staré město. Park zahrnuje hypermarket Tesco a hobby market OBI, které přivítají veřejnost již 31. října. „V polovině listopadu otevřou své prodejny také Elektro Planeo, Hervis sport, nábytek JYSK, hračky Dráčik, dm drogerie, oděvy New Yorker, Gate a CCC Boty,“ uvádí manažer pronájmu Ondřej Křivanec.

„Pohodlné nakupování obyvatelům Trutnova zajistí tři linky MHD, jejichž trasy povedou přímo do retail parku. Řidiči mohou využít až 860 míst k parkování,“ doplňuje. Retail Park Trutnov zajistí pracovní místa až pro 300 obyvatel. Zájem obchodníků evidovala CPI Group již dlouho před dostavbou, což se projevilo také na plné obsazenosti areálu krátce po zahájení výstavby. Stejný úspěch u nájemců má také druhá fáze třineckého CPI retail parku, s jejíž dostavbou se počítá ještě v tomto roce a kde jsou obchodní prostory také pronajaty.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!