Rezidence Jeseniova spojuje velkoměsto s přírodou | E15.cz

Rezidence Jeseniova spojuje velkoměsto s přírodou

Na místě bývalých vinic usedlosti Parukářka, s jedním z největších pražských parků za zády a přitom pár minut od centra, otevřel v březnu své brány nový bytový projekt Rezidence Jeseniova.

Nabízí moderní způsob bydlení nejen mladým rodinám s dětmi, ale i aktivním lidem, kteří potřebují mít na dosah všechny výhody velkoměsta i klid přírody a nechtějí trávit hodiny náročným dojížděním. Komplex čtyř budov moderního rezidenčního bydlení, právě dokončený v Praze 3, tvoří jednotný harmonicky komponovaný celek, a to i přes fakt, že každý bytový dům má unikátní půdorysné řešení. Bezmála 150 bytových jednotek o velikosti od 44 do 120 metrů čtverečních ukazuje zajímavé možnosti prostorového uspořádání jednotlivých bytů, které odpovídá potřebám moderního bydlení i požadavkům mladých rodin s dětmi. Dispoziční řešení zahrnuje dostatečné množství úložných prostor, součástí ceny bytů je i zděný sklep nebo sklad. Ke každému bytu patří také balkon, terasa či předzahrádka. Vedle bytů nabízí rezidence také tři komerční prostory v přízemních částech komplexu.

#####Investor myslel i na děti

Nedílnou součástí architektonických plánů Rezidence Jeseniova byly i potřeby rodin s malými dětmi. Vnitřní část komplexu nabízí moderní bezpečné dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Celý komplex vnitřního areálu je uzavřený pouze pro rezidenty, bez možnosti přístupu široké veřejnosti, což zajišťuje obyvatelům dostatečné soukromí a bezpečí. Centrální recepce, umístěná u vstupu do rezidenčního komplexu, nabídne obyvatelům nadstandardní uživatelské služby. O bezpečí a klid všech obyvatel se postará kamerový systém umístěný u všech vchodů do domů, u vjezdů a v garážích, který nepřetržitě monitoruje i pohyb ve vnitrobloku.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!