Rezidence Kampa v Praze nabízí luxusní byt | E15.cz

Rezidence Kampa v Praze nabízí luxusní byt

Nový projekt Rezidence Kampa na Malé Straně v Praze nabízí unikátní byt v nejvyšší kategorii. V pátém nadzemním podlaží domu poskytuje výhledy na Pražský hrad, Malou Stranu, Karlův most a Petřín. Mezi jeho přednosti se dále řadí světlá výška obytných místností 3,7 metru, dokončení bytu v kolaudačním minimu poskytující interiérové vybavení s maximální mírou individualizace a možnost rozšíření podlahové plochy bytu až na 187 m², uvedli zástupci projektu.

Rezidence Kampa je rekonstruovaným neorenesančním činžovním domem na rohu ulic Všehrdova a Říční na Malé Straně. Dům má šest nadzemních podlaží, jedno podzemní podlaží a celkově nabízí 25 bytových jednotek a 13 parkovacích stání na automatickém parkovacím zakladači. První rezidenti se do nových prostor budou stěhovat od října tohoto roku. „Rezidence Kampa udává trend na současném trhu s luxusním bydlením, nastavila velmi vysoký standard, který se díky poloze domu, výhledům a celkovému provedení rekonstrukce dá jen velmi těžko překonat. Nabízený byt tento trend jen potvrzuje,“ uvedla vedoucí oddělení rezidenčních nemovitostí Jones Lang LaSalle Iva Nováková.

Mezi hlavní zájemce o bydlení v Rezidenci Kampa patří Češi a Slováci. Průměrná cena za m2 je 200 000 Kč. Pro bydlení se rozhodly osobnosti ze světa financí a podnikání a Rezidence Kampa se tak zařadila mezi nejprestižnější adresy v Praze. „Rezidence Kampa prošla jednou z nejdražších rekonstrukcí historických domů určených pro bydlení v Praze. Náš projekt proto nabízí nejvyšší kvalitu technického provedení a vybavení, ale především jedinečnost celkové hodnoty, která zahrnuje výhledy na přední památky hlavního města, umístění hned vedle tří parků a propojení historické atmosféry domu s komfortem moderního stylu bydlení,“ líčí obchodní ředitel developera projektu J&T Real Estate Martin Kodeš.

J&T Real Estate uskutečňuje kancelářské, rezidenční, průmyslové a hotelové projekty a pracuje také pro klienty v oblasti rozvoje cestovního ruchu, včetně developmentu lyžařských areálů ve Vysokých a Nízkých Tatrách. Developerské aktivity jsou rozvíjeny také na východoevropských realitních trzích, připravuje se expanze do rozvojových oblastí Asie.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!