Rezidence V Horkách otevřela vzorové byty | E15.cz

Rezidence V Horkách otevřela vzorové byty

Na území hlavního města Prahy vzniká nový projekt developerské společnosti Hampshire Nusle s. r. o. - Rezidence V Horkách, realizovaný přímo v centru pražských Nuslí.

Na místě starého nefunkčního domu vzniká nová moderní budova, která se již nyní tyčí do výše osmi pater. Na konci června se zde poprvé otevřely dva vzorové byty jako ukázka toho, jakým způsobem je investor připraven vyjít budoucím kupujícím vstříc ve výběru materiálů. Potenciální kupci mají možnost si prohlédnout jednotku A1 o velikosti 27,82 m2 s terasou o rozloze 15,9 m2, řešenou jako 1+kk-ateliér, vybavenou standardními materiály z projektového katalogu, a jednotku A6 o velikosti 53,5 m2 s terasou 22,36 m2 řešenou jako 2+kk-ateliér, zařízenou moderním nábytkem a vybavenou nadstandardními materiály, které je možno objednat na přání budoucího kupujícího.

Vzorové jednotky jsou nyní plně k dispozici a je možno je navštívit po předchozí dohodě s výhradním prodejcem projektu společností IMPACT-CORTI a. s., který pro klienty připravil výrazné slevy. Oblast Nuslí se v poslední době postupně modernizuje, lokalita těží zejména ze své polohy blízko centra města. Rezidence V Horkách nabízí moderní bydlení se vším komfortem, kdy hlavním záměrem je vybudovat nízkoenergetickou budovu s úsporou nákladů na samotný provoz bytových jednotek. Osmipodlažní budova nabízí prostorné byty různých velikostí, s balkony, vlastní dětské hřiště v klidném vnitrobloku domu a dostatečný počet podzemních parkovacích míst. Realizace projektu začala první listopadový den roku 2009, dokončení se plánuje na konec roku 2010.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!