Rezidenční čtvrť Botanica – bydlení pro náročné | E15.cz

Rezidenční čtvrť Botanica – bydlení pro náročné

Společnost Skanska začala prostřednictvím vlastní realitní kanceláře nabízet byty a rodinné domy IV. etapy úspěšného projektu Rezidenční čtvrť Botanica, který vzniká v Praze 5-Jinonicích. Celkem zde do dubna 2010 vyrostou čtyři bytové domy a 22 rodinných domů.

Nabídkou bytů projektu Rezidenční čtvrť Botanica chce Skanska oslovit náročnější klienty, kteří požadují atraktivní bydlení v klidné a zároveň dobře dostupné lokalitě. Tomu má proto odpovídat jak dispozice a velikost nabízených bytů a domů, tak bohaté standardní vybavení. Ceny bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk začínají na 43 tisících korun za m2 (včetně DPH), ceny domů včetně DPH a pozemku na 10,5 mil. korun.

Ve čtyřech čtyřposchoďových bytových domech s ustupujícím nejvyšším podlažím vznikne celkem 124 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk s balkonem, lodžií nebo terasou, součástí přízemních bytů pak budou předzahrádky. V suterénu bytových domů se počítá s parkovištěm pro rezidenty a sklepními kójemi. Všechny bytové domy budou kompletně bezbariérové.

Dvouposchoďové rodinné domy jsou navrženy ve velikosti 4+kk. Součástí prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem v prvním patře je mimo jiné příprava pro instalaci domácího kina a pro krb. V suterénu pak bude garáž a dvě komory. Velikost pozemku u každého domu se pohybuje od 210 do 545 metrů čtverečních. Rezidenční čtvrť Botanica se staví v místě s veškerou občanskou vybaveností, které je dobře dostupné z centra metropole jak individuální dopravou, tak MHD. Bytové a rodinné domy budou po dokončení obklopeny zelení, přitom na čtvrť přímo navazuje rozlehlý přírodní park. Dominantou okolí je přírodní památka Stolová hora. Své první obyvatele přivítá Botanica v dubnu 2010.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!