Rezidenční dům Na Výši čeká na své obyvatele | E15.cz

Rezidenční dům Na Výši čeká na své obyvatele

Společnost CPI – Residential, a. s., člen investiční a developerské skupiny CPI Group, zkolaudovala devět luxusních bytů v Praze 5-Košířích. Projekt Rezidence Na Výši si vyžádal investici 56 milionů korun. Čtyřpodlažní objekt nabízí celkem devět bytových jednotek nadstandardní kvality a funkční architektury.

K dispozici jsou byty o velikosti 2+kk s rozlohou 60 metrů čtverečních a 4+kk s plochou 119 metrů čtverečních. Obytný prostor rozšiřují lodžie a střešní terasy s výhledem na pražské panoráma. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a parkovací stání v objektu. Architektonický návrh Rezidence Na Výši vychází z přírodních vlivů okolí, umístění ke světovým stranám i ze svažitého charakteru pozemku.

„Dům je rozdělen na dvě části, výškově posunuté o půl patra, tím reaguje na sklon pozemku a optimálně zmenšuje zastínění okolí. Výhodou mezipater je také lepší rozložení obytných jednotek a jejich celkových dispozic,“ uvedl projektový manažer CPI Group Karel Vrbický. Košíře jsou dlouhá léta vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Klid, dobrá dopravní obslužnost a občanská vybavenost lákají do této vilové čtvrti rezidenty. Blízký přírodní lesopark Na Cibulce nabízí řadu možností pro sportovní a volnočasové aktivity.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!