S&P Architects navrhuje špičkový sportovní klub | E15.cz

S&P Architects navrhuje špičkový sportovní klub

V areálu Central Park Praha vznikne nový fitness & wellness klub. Architekturu včetně interiérů bude mít na starosti renomovaná britská společnost S&P Architects.

Návštěvníci klubu naleznou komfortní zázemí, budou využívat posilovnu s nejmodernějším vybavením, intenzivně se věnovat aerobiku, kickboxu, spinningu, nebo si naopak vyberou klidná meditační cvičení typu jóga či tai-či. Plavecký bazén je navržen pro sportovní plavání, ale nabídne příležitosti i pro aqua aerobik nebo dětské hry. K dispozici bude: vířivý bazén, solárium, sauna nebo masážní a kosmetický salon, kde se klienti mohou nechat doslova hýčkat. Zázemí centra tvoří restaurace a dětský klub, kde na děti bude dohlížet školený personál. Vedle hlídání budou v nabídce i dětské programy pro aktivní využití jejich volného času. Příznivcům tenisu budou též k dispozici venkovní tenisové kurty.

Fitness & wellness klub v areálu Central Park Praha bude sloužit nejen rezidentům tohoto rezidenčního komplexu, členství v klubu je otevřeno všem zájemcům.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!