S prodejem nemovitosti pomůže software Irest.cz | E15.cz

S prodejem nemovitosti pomůže software Irest.cz

Poptávka po nemovitostech je již dlouhou řadu měsíců výrazně nižší než v době před krizí. Rozhodování klientů o konkrétním nákupu dané nemovitosti se prodlužuje, ani jednoznačný zájem při první prohlídce nemusí znamenat, že ke koupi skutečně dojde.

Právě v takové době je pro realitní kanceláře vhodné pracovat s nástroji, které jim umožní propojovat nabídku s poptávkou a co nejrychleji tak najít pro nemovitosti co největší množství odpovídajících zájemců. Takové unikátní řešení přináší špičkový realitní software Internet Real Estate (zkráceně Irest.cz) od společnosti Dalten media. Unikátnost tohoto systému spočívá v tom, že dokáže spojovat jednotlivé realitní kanceláře mezi sebou a párovat vzájemně jejich nabídky a poptávky.

„Každá kancelář, která má naše softwarové řešení, může aktuální poptávku od klienta automaticky propojit s poptávkami dalších kanceláří, využívajících toto softwarové řešení. Párování nalezne všechny vhodné typy realit, které jsou v nabídkách realitních kanceláří pracujících v Irest.cz,“ říká Jan Štěp, ředitel společnosti Dalten media, která tento na českém trhu ojedinělý produkt vyvinula a spravuje.

#####Párování nabídky a poptávky je unikátní

Program obsahuje i všechny další funkcionality, které běžně používají realitní kanceláře - umožňuje správu portfolia nabídek, poptávek a klientů, přehledný tisk jednotlivých nabídek, případně jejich automatický přenos na inzertní realitní portály. Součástí je i plánovací kalendář, úkolovník, případně párování (přiřazování) vhodných nabídek a poptávek pro snadnější orientaci a práci s jednotlivými klienty v rámci dané realitní kanceláře. Párování nabídek a poptávek mezi kancelářemi je unikátním řešením softwaru Irest.cz.

#####Realitní kanceláře oceňují nejen efektivitu

Výhody systému Irest si jednotlivé realitní kanceláře pochvalují. „Cílem našeho core businessu, ostatně jako každého zprostředkovatele, je najít poptávku odpovídající nabídce a naopak. To se nám velice dobře daří také díky jedinečnému automatizovanému systému párování v námi využívaném systému Irest.cz. Díky tomuto nástroji párování nabídky a poptávky dokážeme velice efektivně propojovat nabídku a poptávku nemovitostí v rámci naší databáze poboček BEST ESTATE.

Zejména ale můžeme pracovat s nabídkami či poptávkami ostatních realitních kanceláří (partnerů), jež využívají stejný systém. To jednoznačně zvyšuje úroveň našich služeb, a tím i konkurenceschopnost ve srovnání s dalšími realitními kancelářemi, které využívají jiné systémy,“ řekl ředitel společnosti BEST ESTATE Petr Vlášek. O softwaru Irest.cz lze zjednodušeně říci, že kromě účetnictví řeší všechny požadavky realitního byznysu. Obsahuje i náročnější funkce, jako je řízení pobočkové sítě.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!