SATPO začíná výstavbu bytového komplexu Švédská | E15.cz

SATPO začíná výstavbu bytového komplexu Švédská

Byty budou mít inteligentní systém ovládání spotřebičů z jednoho místa.

Našli jsme ideální místo poblíž centra Prahy. Okolí rezidence láká k procházkám v rozsáhlé zahradě Kinských, navazující na jižní a jihovýchodní svahy Petřína, který patří k jedné z nejrozlehlejších zelených ploch města. V přímém dosahu je i perfektní zázemí díky blízkosti obchodního centra Nový Smíchov, Francouzského lycea, Švandova divadla nebo Golf klubu Praha,“ uvedla marketingová manažerka společnosti SATPO Daniela Jedličková.

Komorní komplex nabízí maximální možnou míru soukromí a tvoří jej jeden menší byt o velikosti 69 m2 a šest velkých bytových jednotek od 185 do 277 m2. Všechny byty jsou klimatizované, mají garáže a terasy a část z nich i přilehlé zahrady. Ceny se pohybují od 69 000 do 119 000 za m2.

Bezpečnost zajišťuje kamerový systém a speciální čipy pro vstup do společných částí. Byty budou napojeny na optickou síť umožňující vysokorychlostní internet, digitální TV a telefon a část z nich bude mít systém inteligentní elektroinstalace, schopný z jednoho místa obsluhovat světla a další spotřebiče včetně sledování stavu v bytě. SATPO navíc nabízí možnost vypracování prvního architektonického návrhu změn vnitřních dispozic zdarma.

S dokončením projektu, který je určen vyšším příjmovým skupinám a je ideální pro rodinné bydlení, se počítá v září 2009.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!