Schüco na veletrhu BAU 2013 představí nový okenní systém | E15.cz

Schüco na veletrhu BAU 2013 představí nový okenní systém

Jubilejní 20. ročník mezinárodního stavebního veletrhu BAU 2013 v Mnichově startuje 14. ledna 2013. Hlavními tématy šestidenní odborné prezentace novinek ve stavebnictví jsou například nízkoenergetické stavby, ekologicky a ekonomicky udržitelná výstavba, inteligentní fasády, solární technologie, modernizace a renovace starých objektů či zabezpečení budov. Proto mezi stovkami vystavovatelů nebude chybět společnost Schüco International KG z Německa. Přední výrobce opláštění budov i solárních technologií se na veletrhu chystá odtajnit nový okenní systém i další ekonomická řešení pro environmentální výstavbu. Produktové novinky, technologická řešení i vize firmy budou představeny ve stánku č. 502 v hale B1. K názornému přiblížení inovativních přístupů ve vývoji funkčně integrovaných fasádních systémů návštěvníkům na stánku poslouží speciální projekce.

Produkty firmy Schüco - fasádní, okenní, dveřní a solární systémy - splňují nejvyšší architektonické požadavky současnosti, vyhovují jednoduchým, přitom technicky sofistikovaným procesům plánování, výroby i montáže. Při vývoji fasádních novinek je důraz kladen zejména na komplexní přístup a nabídku široce využitelných modulárních systémů s minimálními nároky na čas i finance při instalaci. Zohledněny jsou neustále se zvyšující nároky na energetickou efektivnost, bezpečnost, uživatelský komfort a v neposlední řadě také design.

„Kromě kvalitativních, ekonomických a ekologických předností je výhodou našich produktů maximální variabilita a svoboda pro architekty. Podporu zákazníkům poskytujeme v průběhu plánování, výroby i instalace, k dispozici je celá řada důmyslných softwarových systémů. Většina nabízených a dodávaných řešení jde nad rámec požadavků, které v daném oboru vyžadují platné normy,“ dodává Ing. Pavel Byrt, obchodní ředitel firmy Schüco International KG pro ČR. Integrované a architektonicky i uživatelsky variabilní fasádní systémy Schüco přinesou všestranně výhodná řešení jak novým, tak stávajícím objektům.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!