Sedm lahůdek pro sportovní gurmány | E15.cz

Sedm lahůdek pro sportovní gurmány

Klára Plecitá

Rok 2011 na Berounsku bude na sportovní akce bohatý. Týdeník Sedmička vybral sedm událostí, které by si fanoušci neměli nechat uniknout.

Sportovnímu dění ve městě bude letos vévodit hokejové play-off. Jak budou události seřazené za sebou?

1. Vedení královodvorského klubu T.B.C připravilo pro příznivce florbalu 30. ledna lahůdku. „Vyjednali jsme, že u nás český mistr Tatran Střešovice odehraje zápas s Kladnem,“ upozorňuje Milan Karšňák.

2. Již před Vánoci bylo jisté, že Berounští Medvědi nebudou v této sezoně chybět ve vyřazovacích bojích. Nejlepší pozvánkou na zápasy Medvědů, které v play-off startují 9. února, je jejich výborná domácí bilance.

3. Stolní tenisté TJ Sokol Králův Dvůr se znovu ucházejí o nejvyšší příčky v extralize. Vyřazovací boje by jim neměly uniknout.

4. V dubnu odstartuje česká nejvyšší soutěž v in-line hokeji. K favoritům budou patřit Berounští Medvědi, kteří se pokusí o třetí titul v řadě.

5. Mistrovství Česka v závodech automobilů do vrchu se pojede 22. dubna. Přestože poslední ročník měl tragický průběh a závodní vůz usmrtil při havárii čtrnáctiletou dívku, vedení soutěže Beroun opět zařadilo do programu.

6. V neděli 6. června zaplaví město cyklisté. Již pošesté se pojede BikeMaraton.

7. Velké plavecké závody se v Berouně uskuteční po prázdninách. „V rámci poháru nejmladšího žactva pořádáme 17. září Memoriál Tomáše Sobotky,“ říká Simona Pokorná z TJ Lokomotiva Beroun.

Autor: Klára Plecitá
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!