Šéfem nového oddělení u JLL bude Dudych | E15.cz

Šéfem nového oddělení u JLL bude Dudych

Společnost Jones Lang LaSalle zakládá v Praze nové oddělení pro rezidenční nemovitosti, které bude poskytovat poradenství v oblasti kvalitních, luxusnějších rezidenčních projektů a investic v České republice.

Při této příležitosti byl vedoucím rezidenčního oddělení jmenován Karel Dudych, který tak do společnosti nastupuje na úrovni náměstka ředitele.

Dudych se bude zaměřovat na rozšiřování obchodů v oblasti rezidenčních nemovitostí prostřednictvím marketingu a prodeje obytných objektů.

„Jsme přesvědčeni, že tento velmi specifický segment trhu má velký potenciál. Očekáváme v budoucnu mnoho úspěchů při rozšiřování této oblasti obchodu,“ řekl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel společnosti Jones Lang LaSalle. Pražské rezidenční oddělení je uzpůsobeno tak, aby poskytovalo poradenství a služby v oblasti developmentu, investic a průzkumu rezidenčních nemovitostí a rovněž v oblasti marketingu a prodeje obytných jednotek a komplexů. Toto oddělení bude navazovat na rozsáhlé zkušenosti, které má společnost Jones Lang LaSalle po celém světě, a bude svým klientům nabízet kompletní balíček služeb. „Mým cílem je poskytovat ty nejlepší možné kvalitní služby a poradenství různým klientům na českém trhu se zájmem o rezidenční nemovitosti a spolupracovat s nimi na růstu jejich byznysu. Při této příležitosti mohu s potěšením oznámit, že jsme pro začátek zajistili již čtyři rezidenční projekty a v současné době zajišťujeme další,“ dodal Karel Dudych.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!