Senior Park staví nové byty v Sokolči | E15.cz

Senior Park staví nové byty v Sokolči

Akciová společnost Senior Park, která buduje a provozuje v České republice síť bytových komplexů pro seniory, zahájila výstavbu dalších jedenácti bytů v Senior Parku ve východočeské Sokolči u Poděbrad. Projekt v hodnotě zhruba 10 milionů korun bude dokončen v květnu 2011.

Projekt výstavby je ojedinělý tím, že se poprvé do projektu zapojuje soukromý investor, který bude celou stavbu stoprocentně financovat. Senior Park zde bude vykonávat roli správce. „Jsme velmi rádi, že už se nemusíme spoléhat na banky, investoři již začínají přicházet na výhody této velmi zajímavé investice a začínají s námi jednat i o dlouhodobější spolupráci,“ říká Jaroslav Plesník, zakladatel společnosti Senior Park a. s. Senioři si již nyní mohou vybírat z nabídky čtyř bytů 1+kk a sedmi bytů 2+kk, přičemž každý z bytů bude mít svou předzahrádku od 20 do 70 metrů čtverečních.

Nájemné v nových bytech se bude pohybovat ve stejné výši jako ve stávajících bytech v přilehlém areálu Senior Parku, který zde funguje již rok. „Jelikož je o projekt Senior Parku stále větší zájem, plánujeme rozšíření i dalších již fungujících Senior Parků,“ dodal Plesník. V příštím roce plánuje postavit další Senior Park na Ostravsku. Zde chce vystavět základní atriový projekt i řadové domky najednou.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!