Síť RE/MAX získala čtyřku českého trhu | E15.cz

Síť RE/MAX získala čtyřku českého trhu

Společnost RE/MAX podepsala franšízovou smlouvu s A-City, čtvrtým nejsilnějším hráčem na českém realitním trhu. Pod značku RE/MAX vstoupilo třináct kanceláří této společnosti. A-City má kanceláře na Vysočině, jižní Moravě a v jižních Čechách s ročním obratem prodaných nemovitostí jeden a půl miliardy korun.

Vývoj posledních měsíců pouze potvrzuje dřívější prognózy, že český trh čeká další konsolidace, kdy obstojí pouze ti nejsilnější. Vstup třinácti kanceláří A-City s více než stovkou makléřů vede k dalšímu významnému celostátnímu posílení sítě RE/MAX. „Nabídek týkajících se vstupu do některé z franšízových realitních sítí přišlo několik, ale výběr byl pro nás jednoznačný. Věděli jsme, že pokud do nějaké sítě vstoupíme, tak pouze do té nejlepší, která má za sebou konkrétní výsledky a má co nabídnout franšízantům i klientům,“ říká Tomáš Fašina, majitel A-City.

#####Český realitní trh se konsoliduje

A-City byla založena v roce 2004. V České republice je čtvrtou největší realitní společností a jedničkou na Vysočině. Ve své nabídce má přes 3200 nemovitostí. „Je to důležitý moment pro RE/MAX i pro český realitní trh. Spojení takto významné společnosti, jakou je právě A-City, se značkou RE/MAX signalizuje zesílenou konsolidaci na trhu zostřením konkurence, ve které obstojí jen ti nejkvalitnější, samozřejmě ke konečnému prospěchu zákazníků,“ dodává David Krajný, prezident realitní společnosti RE/MAX Česká republika a Slovensko.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!