Síť Realit.cz nabízí jedinečnou franšízu | E15.cz

Síť Realit.cz nabízí jedinečnou franšízu

S realitními franšízami se na českém trhu v poslední době doslova roztrhl pytel. Působí jich tu hned několik a princip jejich fungování je téměř totožný.

Společnost Síť Realit se nechtěla stát jen jednou z dalších franšíz a nabízí tak jako první na trhu revoluční systém spolupráce jak pro realitní kanceláře či makléře, tak pro externí realitní partnery. Propracovaný realitní systém, možnost inzerce na všech zásadních inzertních serverech a párování nabídek a poptávek jsou dnes minimální podmínkou pro úspěšný pronájem a prodej nemovitostí. Síť Realit nabízí komplexní platformu pro vedení úspěšné realitní kanceláře i pro externí spolupráci realitních partnerů. „Podstatou našeho nového systému je především to, že žádný náš partner neplatí poplatky za zřízení realitní kanceláře, získává stoprocentní provizi ze svých zakázek a je naprosto nezávislý při řízení realitní kanceláře,“ říká Daniel Piech, majitel společnosti Síť Realit s. r. o.

#####Založit si vlastní realitku nebylo nikdy jednodušší

Nový systém tak umožňuje založit si vlastní realitní kancelář bez nutnosti mnohdy i značných finančních investic. „Zapomeňte na
starý systém spolupráce realitních kanceláří a franšíz a využijte nový druh kooperace realitních kanceláří a makléřů založený na efektivitě, prosperitě a jednoduchosti. Založte si vlastní kancelář nebo se staňte externím partnerem bez jakýchkoli poplatků a komplikací a začněte ihned úspěšně podnikat,“ dodává Daniel Piech. Společnost Síť Realit zkrátka nabízí zcela nový pohled na realitní franšízu, než jaká byla dosud zažitá na českém realitním trhu.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!