Skanska CS má nového předsedu představenstva | E15.cz

Skanska CS má nového předsedu představenstva

Novým předsedou představenstva Skanska CS byl s účinností od 1. srpna zvolen generální ředitel této společnosti Dan Ťok. Představenstvo bude nadále pouze sedmičlenné - dosavadní předseda představenstva a poradce generálního ředitele Zdeněk Burda odchází ze Skanska do akademické sféry.

„Zdeněk Burda zanechal ve firmě nesmazatelnou stopu. Mimo jiné to byl on, který řídil vstup koncernu Skanska do tehdejšího IPS a za veškerý dosavadní vývoj společnosti mu od nás patří velký dík. Jsem přesvědčen, že vzhledem k naší úzké spolupráci s akademickou sférou bude naše spolupráce pokračovat i nadále,“ komentuje změnu předseda představenstva a generální ředitel Dan Ťok.

Dan Ťok patří mezi nejúspěšnější české manažery a dosud vedl řadu strojírenských společností působících v České republice, mimo jiné firmu ABB Energetické systémy, ALSTOM Power a byl také zemským ředitelem společnosti ALSTOM pro Českou a Slovenskou republiku. Tři roky byl předsedou představenstva a ředitelem divize obchodu firmy Jihomoravská plynárenská.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!