Skanska startuje prodej bytů v Liberci | E15.cz

Skanska startuje prodej bytů v Liberci

Zájemcům o nové kvalitní bydlení na severu Čech se rozšiřuje možnost výběru. Společnost Skanska Reality zahájila prodej projektu Bytové domy Nová Ruda v Liberci - Vratislavicích. Ten nabídne celkem 129 bytů ve dvou bytových domech a jednom viladomě.

Nejmenší byt 1+kk má velikost 33 metrů čtverečních, největší 5+kk nabídne plochu 114 metrů čtverečních. Zahájení výstavby projektu se předpokládá v květnu 2010, dokončen by měl být 16 měsíců poté. Rezidenční projekty v regionech jsou podle ředitelky prodeje a marketingu společnosti Skanska Reality Naděždy Ptáčkové zajímavou příležitostí k upevnění pozice na trhu. Projekt Nová Ruda nabízí kombinaci bydlení v blízkosti přírody, plné občanské vybavenosti a dobré dostupnosti do centra města. Zároveň projekt představuje díky cenovým podmínkám i dobrému dopravnímu spojení Liberce s hlavním městem zajímavou alternativu i pro zákazníky z Prahy.

#####Celkem je k dispozici 129 bytů

Projekt Bytové domy Nová Ruda zahrnuje dva bytové domy, které mají čtyři nadzemní a dvě ustupující podlaží, a jeden třípodlažní viladům. Celkem zahrnuje 129 bytů. Největší podíl má energeticky úsporný bytový dům A, v němž jich je 70. Bytový dům B jich nabídne 46, viladům 13. Součástí většiny bytů je balkon či terasa, největší terasa má rozlohu téměř 60 metrů čtverečních. Standardní vybavení zahrnuje protipožární vstupní dveře, plastová okna, plovoucí laminátovou podlahu a keramickou dlažbu v koupelně, předsíni a na WC. Ke každému bytu patří i jedna sklepní kóje umístěná zpravidla v 1. NP domu. Obyvatelům Nové Rudy bude k dispozici také 68 garážových stání v polozapuštěných podzemních podlažích, 61 parkovacích stání podél nově navržené komunikace a pět stání naproti mateřské škole podél ulice Východní.

#####Dobrá dopravní dostupnost centra

Projekt počítá se vznikem kavárny a pizzerie na nároží domu A. Mezi domy B a C vznikne dětské hřiště s možností posezení i pro dospělé. Do centra Liberce se díky blízké tramvajové zastávce dostanete do 10 minut. Trať od domu odděluje stromořadí, před domem C bude navíc pás zeleně.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!