Stavební svět se opět sejde na jaře v Brně | E15.cz

Stavební svět se opět sejde na jaře v Brně

V tradičním jarním termínu od 12. do 16. dubna 2011 se uskuteční komplex veletrhů, který představí ucelenou přehlídku stavebnictví a interiéru, nově rozšířenou o nabídku investičních příležitostí, inovační potenciál a komunální technologie.

Souběžně se Stavebními veletrhy Brno se uskuteční Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST a Mezinárodní veletrh komunálních technologií a služeb URBIS TECHNOLOGIE. Nabídku doplňuje veletrh interiéru a bydlení MOBITEX. Šestnáctý ročník Stavebních veletrhů Brno se bude věnovat celosvětově atraktivním tématům, zejména pak energeticky úspornému stavění, úsporám energií, alternativním zdrojům energií a vytápěcí technice. Všechna témata budou rozvíjena pod společným souhrnným názvem Energie pro budoucnost.

Úspory energií se dotýkají nejen oblasti technického zařízení budov, ale i oborů zdicích materiálů, oken, dveří, izolačních materiálů, konstrukčních systémů a ostatních stavebních materiálů a produktů pro stavebnictví. Na Stavebních veletrzích Brno v roce 2010 byla tato tematika zajímavá pro 83 procent návštěvníků. Mezi hlavní témata nadcházejícího ročníku Stavebních veletrhů Brno bude bezesporu patřit také prezentace firem z oboru stavebních strojů, které se po dvou letech, kdy se představovaly na veletrzích v Mnichově a Paříži, předvedou opět v plné kráse právě v Brně. Stavební veletrhy Brno se vyznačují stabilní, vysoce odbornou strukturou návštěvníků: 55 procent z nich pracuje v oboru samém nebo příbuzném. Další výhodou je, že Stavební veletrhy Brno jsou návštěvníky hodnoceny jako nejpřínosnější informační zdroj při plánování rekonstrukce či stavby.

Z nezávislého průzkumu mezi příchozími dále vyplynulo, že návštěvníci veletrhu plánují rekonstrukci interiéru (37 procent), exteriéru (26 procent), stavbu či nástavbu domu (22 procent) nebo vybavení interiéru (45 procent) - všichni vystavovatelé tak mají možnost oslovit na 80 tisíc návštěvníků veletrhu, kteří mají skutečný zájem o jejich produkty a aktivně tyto informace vyhledávají. Stavební veletrhy Brno umožňují komplexní pohled na všechny obory stavebnictví, technického zařízení budov a interiérového vybavení. Nabídku doplňuje odborný doprovodný program s aktuální tematikou.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!