Trigema zahájila stavbu Žlutého domu | E15.cz

Trigema zahájila stavbu Žlutého domu

Výstavbu druhé etapy projektu Barevné Letňany, konkrétně Žlutého domu v Chlebovické ulici v Praze 9, zahájila společnost Trigema. Ze 72 bytových jednotek již našlo své majitele přes 50 bytů, což je zhruba 70 procent celkové kapacity. S dokončením se počítá v závěru roku 2010.

Generálním dodavatelem je Trigema Building a. s. Oproti již dokončenému Červenému domu nabízí Žlutý dům větší počet dvoupokojových bytů s plochou pod 55 čtverečních metrů, s parkovacím stáním i sklepem s cenou kolem 2,3 milionu korun včetně DPH. Vzhledem k přísným výběrovým řízením na subdodavatele se podařilo zájemcům nabídnout ceny srovnatelné s hladinou v roce 2004. „Pravda ale je, že také díky velice povedenému Červenému domu rychle mizejí i dražší jednotky. Nejde tedy jen o cenu – klienti chtějí mít jistotu v developerovi i kvalitě stavebních prací,“ říká Marcel Soural, generální ředitel společnosti Trigema, jež důraz na kvalitu prokázala už ve svých starších projektech bytových domů v Roztokách, v PrazeRadotíně, v Jinonicích a v Nové kolonii v Praze-Stodůlkách.

#####Prodeji výrazně pomáhá dobré jméno developera

Pro prodej bytů je vždy důležitá pověst developera. Červený dům byl dokončen v předstihu s minimem problémů; klientům Trigema dokázala nabídnout společně s partnerskou bankou rovněž finanční servis. „Nepřekvapilo nás proto, že mnoho zájemců jsou naši klienti ze starších projektů anebo lidé, kteří přicházejí na doporučení stávajících zákazníků. Jejich důvěry, která je tím spíš zavazující, si vážíme,“ říká Martin Malínský z prodejního oddělení společnosti Trigema. „Celý projekt Barevných Letňan urbanisticky doplňuje stávající výstavbu, přičemž pamatuje na množství zeleně a míst pro relaxaci dospělých i aktivity dětí. Těch totiž bude v Červeném, Žlutém a do budoucna i Modrém domě skutečně dost,” doplňuje Marcel Soural.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!