Týden Facility managementu pod záštitou předsedy vlády ČR | E15.cz

Týden Facility managementu pod záštitou předsedy vlády ČR

Záštitu nad již XII. ročníkem Týdne Facility managementu, který se uskuteční 12. až 16. listopadu 2012 v Praze, opětovně převzal předseda vlády České republiky Petr Nečas. Motto letošního ročníku zní: „Kde jsou hranice úspor?“ Osobní podporu přislíbil i ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský. Svou účast na mezinárodní konferenci potvrdili Thomas Mitchel - Pass Chairman IFMA (USA), John Hanlon a David Chisholm – FM specialisté pro oblast veřejné správy (UK), informovala pobočka mezinárodní asociace IFMA CZ.

„Velice si vážíme opětovné osobní záštity předsedy vlády pana Petra Nečase. Získáváme tím jednoznačný signál, že i naše země se zařazuje do skupiny pokrokových společností, které si uvědomují význam tohoto oboru pro budoucnost. Vedle zdůraznění významu Facility managementu Evropským parlamentem, který náš obor zařadil mezi čtyři nejvýznamnější oblasti rozvoje příštích let, se tak záštita předsedy vlády ČR stává signálem pro váhavce, kteří stále ještě nechtějí nebo neumí zhodnotit přínosy Facility managementu pro své společnosti a ekonomiku ČR jako celek,“ říká prezident IFMA CZ Ondřej Štrup.

Jako každoročně bude akce zahrnovat exkurzi do zajímavého objektu v ČR, tentokrát zamíří do technického zázemí energeticky úsporné administrativní budovy Amazon Court. Mezinárodní konference IFMA CZ se uskuteční o den později13. listopadu v City Tower a poté budou vyhlášena ocenění FM AWARDS 2012. Následujícího dne proběhne celodenní workshop „Zavedení efektivního FM krok za krokem“.

Česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ se svou činností a zaměřením hlásí k činnosti International Facility Management Association. Hlavním cílem IFMA CZ je prosazování zásad facility managementu do činnosti subjektů podnikajících či jinak působících na území ČR. Dalším klíčovým cílem asociace je rozvoj vzdělávacích a popularizačních aktivit na poli facility managementu. Asociace se také podílí na mezinárodních aktivitách celosvětové asociace IFMA. Česká pobočka IFMA CZ působí na českém trhu od roku 2000. IFMA CZ je současně aktivním členem evropské asociace EuroFM.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!