Tým pronájmu kanceláří sílí | E15.cz

Tým pronájmu kanceláří sílí

Pražský tým pronájmu kanceláří a průmyslových nemovitostí v poradenské společnosti DTZ, který od letošního července vede Bert Hesselink, se rozrůstá.

Oba týmy posílily o tři zkušené profesionály z oblasti nemovitostí. Novými specialistkami na pronájem kanceláří v DTZ jsou Kateřina Karlíková se zaměřením na nájemce a Lenka Malhocká, která bude pracovat na straně vlastníků nemovitostí. Segmentu skladových a výrobních prostor se pak bude věnovat Petr Hulec.

Kateřina Karlíková (34) se aktivně pohybuje na českém trhu s kancelářskými prostory již sedm let, kdy pracovala v realitní poradenské společnosti Jones Lang LaSalle. Ve své poslední pozici Senior Consultant se zabývala vyhledáváním nových kancelářských prostor pro potenciální nájemce. V DTZ ji od září 2008 náleží pozice Senior Office Agenta a do její agendy bude spadat akvizice a poradenství firmám hledajícím pronájem kanceláří.

Petr Hulec (35) nastoupil do DTZ 1. září 2008 ze společnosti ESA Logistics, kde měl na starosti jako vedoucí obchodního oddělení mimo jiné marketingové a obchodní aktivity.

Lenka Malhocká (26) přišla do DTZ na začátku srpna z developerské společnosti EPD se sídlem v Rakousku, kde byla v posledních třech letech v týmu zabývajícím se správou obchodního centra Palladium a kancelářské budovy Praha City Centre. V nové pozici bude poskytovat poradenství vlastníkům nemovitostí v oblasti marketingu a pronájmu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!