U německých hranic vyroste CPI Park | E15.cz

U německých hranic vyroste CPI Park

Projekt jednoho z největších logistických center v České republice, CPI Parku Žďárek, přinese do Ústeckého kraje řadu nových pracovních míst v nejrůznějších odvětvích. Investor projektuje celou stavbu tak, aby mohla v budoucnu poskytnout práci až 3300 zaměstnancům.

Strategická lokalita přímo u sjezdu z dálnice D8, jen 16 kilometrů od hraničního přechodu s Německem, nabízí budoucím nájemcům nové možnosti rozvoje nejen na domácím trhu. Blízkost Německa a Polska, kvalitní dopravní infrastruktura a dostupnost velkých evropských přístavních překladišť činí z CPI Parku Žďárek jedno z nejatraktivnějších míst pro investory nejen z oblasti skladování a logistiky, ale i lehké výroby. Nájemci parku mohou využít i možnost napojení na blízkou železnici. Spolu s rychlou výstavbou a zárukou, že do sedmi měsíců od podpisu nájemní smlouvy budou připraveny odpovídající prostory pro jakoukoli společnost, je právě jedinečná lokalita na pomezí ČR, Německa a Polska významným benefitem projektu CPI Park Žďárek. Zahájení výstavby je plánováno na podzim roku 2008 a v první fázi projektu budou do jara 2009 vybudovány dvě nové haly. Celkově však bude celý areál tvořit 12 moderních hal, s pronajímatelnou plochou o velikosti až 233 671 m23, vhodných pro skladování, logistickou činnost, lehkou výrobu a kancelářské zázemí firem. Celý areál je projektován tak, aby bylo již při výstavbě využito nejnovějších technologických postupů a kvalitních materiálů, které splňují nejpřísnější světové standardy a jsou ohleduplné k přírodě.

Řešení projektu parku zároveň umožní optimalizovat provozní náklady tak, aby byl zajištěn co nejekonomičtější provoz pro každého nového nájemce.

Jednou z klíčových předností CPI Parku Žďárek bude možnost variabilního řešení pronájmů pro velké i menší firmy. K dispozici budou plochy od 1250 do 80 tisíc m2 s vnitřním uspořádáním na klíč podle přání klienta. Tato politika umožní získat moderní prostory ve strategické lokalitě u dálnice D8 také menším firmám z regionu, doposud využívajícím prostory neodpovídající moderním standardům.

„Je to součást našeho dlouhodobého partnerství s regionem. Pro lokální společnosti, které potřebují spíše příruční sklady a základní kanceláře, upravíme vnitřní rozdělení menších hal a kancelářské prostory tak, aby těmto požadavkům odpovídaly,“ upřesnil ředitel industriální výstavby CPI Group Marian Křivan. CPI Park Žďárek je prvním z logistických projektů společnosti CPI Group, předního investora a developera v České a Slovenské republice. Partnery společnosti se nedávno staly silné investorské rodiny Charbit a Joory z Velké Británie, díky kterým firma významně posílila své postavení na trhu a zahájila další expanzi na poli developerských a logistických investic.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!