Uvítejte jaro v novém bytě! | E15.cz

Uvítejte jaro v novém bytě!

Přemýšlíte o novém bydlení? Sledujete internet a studujete zprávy v tisku o aktuálních cenách a nabídkách bytů v Praze? Pak čtěte dále. V Praze jsou nyní dva projekty, které by pro Vás mohly být zajímavé.

Prvním z nich je Britská čtvrť. Jde o první rezidenční projekt vznikající v rámci nové pražské čtvrti Západní Město. Britskou čtvrť tvoří celkem pět bytových domů, kde je 298 nových atraktivních bytů nejrůznějších dispozic a velikostí, z nichž každý je skutečným unikátem. Můžete si vybrat z bytů malometrážních 1+kk o rozloze 31 metrů čtverečních, až po velkoryse řešené 4+kk o výměře 110 metrů čtverečních. Všechny byty mají terasu, balkon nebo předzahrádku. Ve vyšších patrech se nacházejí luxusní byty s ustupujícími terasami o rozloze větší než 100 metrů čtverečních. Průměrná velikost balkonů a lodžií je přibližně devět metrů čtverečních. V současné době si můžete vybrat ze stovky nabízených bytů. K nastěhování budou byty připraveny na přelomu jara a léta 2010.

#####Atraktivní bydlení v Hostivaři

[file:6063:small:right]

Dalším z atraktivních projektů je Bydlení Nad Přehradou v Hostivaři, které reflektuje nejnovější architektonické trendy. Vkusně se zde kombinuje výšková budova s nízkou zástavbou. V rámci projektu vznikne v 1.etapě 93 nových bytů. Předpokládaný termín dokončení stavby je konec roku 2012. Největší devizou je lokalita. Ta je mimořádná díky možnostem sportovního vyžití a odpočinku.

Díky dobré občanské vybavenosti je Bydlení Nad Přehradou zajímavé pro rodiny s dětmi i seniory. Dispozice bytů sahají od 1+kk o velikosti 28 metrů čtverečních až po luxusní 4+kk o velikosti do 114,2 metrů čtverečních. Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení zařizovacích prvků dle přání klienta a u větších bytů jsou k dispozici i vysoké standardy typu vířivka Jakuzzi či zimní zahrada. Parkování je řešeno podzemními garážovými stáními.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!