V Brně zahájena výstavba komerčních prostor H-Park | E15.cz

V Brně zahájena výstavba komerčních prostor H-Park

Developer Raiffeisen - Leasing Real Estate prostřednictvím dceřiné společnosti RLRE Carina Property zahájil výstavbu projektu H-Park Heršpice Brno. Projekt o podlažní ploše přibližně 8000 čtverečních metrů nabídne obchodní, kancelářské a skladové plochy k pronájmu. Oznámila to poradenská společnost Cushman & Wakefield (C&W), která zajišťuje pronájem ploch.

Případným zájemcům jsou k dispozici komerční plochy od 350 m2 v atraktivní lokalitě na okraji centra města poblíž kancelářských komplexů a v sousedství komerční zóny. „Brněnský trh má v rámci České republiky unikátní pozici. Poptávka po pronájmu komerčních nemovitostí je zde dlouhodobě vysoká. Přitom schází dostatek kvalitních nových projektů, kam by případní zájemci své provozovny umístili. Vítáme tedy novou výstavbu,“ říká vedoucí pronájmu nákupních parků C&W Jiří Kristek.

„Společnost Raiffeisen - Leasing Real Estate může nabídnout zajímavou alternativu pro nájemce, kteří nechtějí odejít do komerčních parků na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra a s dobrou viditelností,“ dodává Kristek.

„Lokalitu projektu H-Park Heršpice Brno jsme stabilizovali, získali veškerá povolení a první nájemce. Nyní rozjíždíme výstavbu první fáze, jejíž dokončení se plánuje na duben 2013. Plochy jsou vhodné například pro umístění autosalonu, vzorkovny, maloobchodní či velkoobchodní prodejny,“ líčí manažer developmentu Raiffeisen - Leasing Real Estate Hynek Stupák. Do budoucna developer plánuje rozšíření projektu o druhou a třetí fázi.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!