V českých ProLogis Parcích je nově pronajato 51 700 metrů čtverečních | E15.cz

V českých ProLogis Parcích je nově pronajato 51 700 metrů čtverečních

ProLogis (NYSE: PLD), přední mezinárodní poskytovatel distribučních nemovitostí, v minulých dnech oznámil podepsání nájemních smluv na prostory o celkové rozloze 51 700 metrů čtverečních moderních skladových prostor v distribučních parcích ProLogis v České republice.

Tyto transakce – jak prodloužení smluv, tak nové nájemní smlouvy – zahrnují 18 100 metrů čtverečních, které si pronajala společnost DHL, mezinárodní logistická společnost, v ProLogis Parku D1 West, umístěném 11 kilometrů jihovýchodně od Prahy na dálnici D1. Nájemní transakce zahrnují dvě nové nájemní smlouvy na prostory o celkové rozloze 10 330 metrů čtverečních a prodloužení nájemní smlouvy na stávající prostory o rozloze 7 770 metrů čtverečních ve stejném distribučním parku. Celkem 13 600 metrů čtverečních v ProLogis Parku Ostrava ve východní části země si pronajala společnost Brose, mezinárodní dodavatel automobilových dílů. Nájem 10 tisíc metrů čtverečních byl podepsán se společností EUROGATE, členem MARE-Group a evropským poskytovatelem logistických služeb, v ProLogis Parku Pilsen-Stenovice, umístěném zhruba 2 kilometry jižně od Plzně. Díky této transakci je nyní park plně obsazen.

5 100 metrů čtverečních bylo pronajato společnosti THIMM Obaly, výrobci a distributorovi obalů, v ProLogis Parku Prague-Jirny, umístěném 20 kilometrů východně od Prahy u dálnice D11. Nájemní smlouva na 4 900 metrů čtverečních byla prodloužena společností ESA Logistics, logistickou společností působící v České republice a na Slovensku, v ProLogis Parku Prague D1 East, umístěném u dálnice D1, 11 kilometrů jihovýchodně od Prahy.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!