V Dolních Počernicích se staví exkluzivní rodinné domy | E15.cz

V Dolních Počernicích se staví exkluzivní rodinné domy

Východní okraj Prahy patří v poslední době mezi nejoblíbenější lokality pro developery projektů bytů a rodinných domů. Jeden z těch nejexkluzivnějších počinů - projekt Makovice - roste v Dolních Počernicích. Realitní a developerská společnost Real-Treuhand Reality zde postaví ve třech etapách celkem 19 rodinných domů a dvojdomů. Před několika týdny začala výstavba první etapy tohoto projektu.

Dolní Počernice leží přibližně 10 kilometrů vzdušnou čarou od pomyslného středu hlavního města Prahy, z hlediska občanské vybavenosti si tato městská část stojí velmi dobře. Je zde například česká i anglická školka, škola, možnost velkého kulturního a sportovního vyžití. Vzhledem ke své poloze nedaleko centra Prahy a k ideální dostupnosti (územím prochází Pražský městský okruh - tzv. „Východní spojka“) se tato lokalita stává velmi vyhledávaným místem pro kvalitní bydlení. Nejen proto se společnost Real Treuhand Reality rozhodla realizovat svůj projekt právě zde.

#####Atraktivní bydlení v atraktivní lokalitě

Samotné rodinné domy vznikají ve dvou variantách - jako samostatně stojící a jako dvojdomy. Právě dvojdomů bude v projektu velká většina. Jednotlivé domy nabízejí podlahovou plochu od 142 do 146 metrů čtverečních v uspořádání 5+kk. Pozemky náležící ke každému domu pak mají rozlohu od 377 do 596 metrů čtverečních. Vybavení rodinných domů odpovídá ceně, která se pohybuje pod hranicí osmi milionů korun. Samozřejmostí jsou dřevěná Eurookna, dřevěné dveře s bezpečnostní vložkou či příprava na venkovní žaluzie. Pozemek od ulice odděluje živý plot, mezi jednotlivými pozemky pak budou ploty drátěné. Každý dům má svůj přístřešek na auto. Podlahy obytných místností budou pokrývat dřevěné plovoucí lamely, podlahy technických místností a hygienického zázemí pak keramická dlažba. Kuchyňská linka není v ceně, vše je ale připraveno pro její instalaci.

#####Dlouhá tradice na českém trhu

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!