V DTZ budou oceňovat další odborníci | E15.cz

V DTZ budou oceňovat další odborníci

Po příchodu Catrin Mathiasové, členky Královského institutu diplomovaných znalců - MRICS, do funkce vedoucí oddělení oceňování v dubnu 2008 se tento tým v DTZ rozšířil o další tři experty.

Důvodem je sílící poptávka ze strany klientů po této službě. Clare Rimmerová (25) přestoupila do pražské kanceláře na pozici Senior Valuer („oceňovač“) z DTZ ve Velké Británii. První zkušenosti sbírala ve společnosti Donaldsons, kde zůstala i po fúzi s DTZ a kde pracuje již přes tři roky. Vysokoškolské vzdělání v oblasti řízení nemovitostí a MRICS (členství v Královském institutu diplomovaných znalců) dokončila při práci v birminghamské kanceláři DTZ, kde se také specializovala na oceňování.

Tomáš Sláma (33) pracoval v letech 2004-2008 pro VP Real, a. s., jako administrátor majetku pro správce konkurzní podstaty, kde měl na starosti přípravu majetku na prodej. Předtím působil dva roky v oddělení facility managementu v Komerční bance, a. s. Do DTZ nastoupil v červnu 2008 na pozici Junior Valuer.

Petra Matějková (27) pracovala dva roky pro stavební společnost Hochtief CZ, kde měla na starosti řízení projektů. Petra dokončila studium stavebního inženýrství na Českém vysokém učení technickém v Praze roku 2006. Do DTZ nastoupila v červenci 2008 jako Junior Valuer.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!